Náš příběh

Šperky Babioles vznikají v malé domácí dílně v České republice. Naše výrobky buď sami vyrábíme nebo kompletujeme z různých komponentů, které pečlivě a s láskou vybíráme. Materiál nakupujeme pouze v EU a USA.

Co je Babioles ? Babioles je ve francouzštině tretka. Neznamená to však, že naše výrobky jsou nekvalitní cetky. Tento název má spíše vyjadřovat  jakýsi vztah  žen ke všem těm drobnostem, které jim zpestřují život a vzhled.

 

Babioles, protože ženy od pradávna tretky a cetky milují.

Kde můžu BABIOLES koupit? Naše výrobky budete moci zakoupit v PLACE STORE BRNO (Moravské náměstí 4, 602 00, PLACE MINI ZLÍN, PLACE STORE OLOMOUC a CVRK VINOHRADY

Proč nemáte e-shop?  S e-shopem do budoucna počítáme, ale protože chceme naši značku budovat postupně a v pohodě,  aby nám práce byla stále potěšením, necháváme spuštění e-shopu pravděpodobně na příští rok.

Kdo za Babioles stojí ? Značku Babioles tvoří životní partneři Petra a David. Oba mají rádi umění, hudbu a cestování. Petra spíše tvoří a vybírá materiály. A David, ten dohlíží na všechny ty nudné povinnosti. Společně vychovávají malého bombarďáka Davídka.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now