Materiál Gold Filled a z něj vyrobené šperky mají dlouholetou tradici především v USA, Austrálii a Velké Británii.  Gold Filled je velmi pěkný materiál, který se chová i vypadá jako zlato. Díky velmi pevnému spojení zlata s mosazí je výsledný šperk mnohem hodnotnější, odolnější a kvalitnější než pozlacené šperky (gold plated či gold vermeil). Při běžném nošení a dodržování několika běžných zásad vydrží jako nový po celou jeho životnost. Naše Gold Filled šperky neobsahují nikl ani olovo.

Výhody Gold Filled šperků

 

Vysoká kvalita a dlouhá životnost. Při ohleduplném zacházení vám budou dělat radost několik let.
Nižší cena. Ačkoliv jsou od zlata doslova k nerozeznání, pořídíte je za několikanásobně nižší cenu.
Jsou hypoalergenní. Vypadají stejně jako zlato. Čím víc karátů, tím žlutější jsou.

Jak se tyto šperky starat

 

K péči o šperky v provedení Gold Filled Vám postačí suchý měkký hadřík popř. při větším znečištění např. od laku na vlasy hadřík lehce navlhčený s kapičkou mýdla. Po čištění vodou pečlivě osušte. Vždy se vyhněte kontaktu s prostředky na úklid domácnosti a chemikálií. Velmi agresivní pot či užívání některých léků, může změnit povrchový vzhled šperku, což se v tomto případě stává i u šperků stříbrných Ag a zlatých Au. Také nedoporučujeme šperky pravidelně nosit do bazénu či si s nimi umývat vlasy. Vyjimečné nebo občasné namočení šperkům neuškodí, ale pokud se to stane dennodenní záležitostí pravděpodobně to Vašemu šperku zkrátí život.

Pár tipů jak pečovat o BABIOLES

 

Před kontaktem s vodou nebo kosmetickými přípravky si šperky raději sundejte.

Pokud se zapomenete a BABIOLES namočíte tak jej otřete suchým hadříkem.

Vždy se vyhněte kontaktu s prostředky na úklid domácnosti a chemikálií.

Velmi agresivní pot či užívání některých léků, může změnit povrchový vzhled šperku.

Ikdyž budete o své BABIOLES pečovat, mohou v budoucnu jevit známky opotřebení či patiny. Pokud je budete nosit ráda a často, je třeba s tím počítat. Nejedná se o závadu. Jen s Vámi tráví čas a je to na nich vidět.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now