Líbí se Vám naše šperky a nevíte jak je objednat? Stačí se podívat na náš instagramový účet babioles_sperky a napsat nám přímo do zprávy nebo na mail babiolescz@email.cz jestli je šperk, který se Vám libí dostupný.
 
NA INSTAGRAMU JSME ONLINE TÉMĚŘ NONSTOP A RÁDA VÁM ODPOVÍM JAK NA OTÁZKY OHLEDNĚ CENY TAK I VŠEHO CO SE TÝKÁ MATERIÁLU NEBO DODÁNÍ.
Nyní můžete využít i nový objednávkový formulář pro objednání náramků v sekci Objednávky
Informace k objednávkám

Naše šperky balíme do dárkovách krabiček nebo na základě domluvy do dárkových sáčků. Náramky jsou na dárkových kartách, ale není problém vložit náramek i do malé krabičky.

Balení

Pokud se Vám zboží nelíbí nebo nevyhovuje můžete jej do 14 dnů vrátit nebo na základě domluvy vyměnit za jiný druh zboží. Pokud se Vám náš výrobek pokazí rádi Vám jej opravíme nebo zašleme nový. Běžné opotřebení šperků není důvodem k reklamaci - přečtěte si prosím sekci JAK PEČOVAT O ŠPERKY

Reklamace a vrácení

Šperky budou odeslány na základě Vaší objednávky Českou poštou. Ceny poštovného :

Dárková krabička + krabička na zaslání 99kč

Dárkový sáček + bublinková obálka 55kč

Odeslání a doprava

Vyberte si zboží, o které máte zájem a klikněte na POSLAT DOTAZ

1.

Následně se dostanate k odeslání Vaší zprávy přes e-mail.

2.

Jakmile si Váš dotaz na zboží přečteme tak budete informováni o zpracování Vaší objednávky nebo se v případě Vašich specifických požadavků - např. barva šňůrky či velikost prstýnku budeme domlouvat dále.

3.

Platba probíhá předem na účet.

4.

...Vše máme domluveno tak už  zbývá jen počkat na svůj balíček

5.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now