Šperky na cestách

Ať už se chystáte na prázniny v České republice nebo se pustíte do zahraničního dobrodružství určitě vás nemine zabalit si. Někdo bude balit pouze nezbytné, někdo zabalí raději celou domácnost:-) a my, ženy parádnice - marnivky nezapomeneme na šperky.

A jak tyto třpitivé, leské drobnosti zabalit, aby přežily nejen cestu, ale i celé letní dobrodružství jsem si připravila v dnešním článku. Dovolená je ideální příležitostí, kdy si vyzkoušet nové outfity, kombinace oblečení i doplňky. Možné také je, že se vám nějaký šperk zalíbí přímo na vaší cestě a obohatí tak sbírku vašich šperků.


Ke všem outfitům vám během cest bude spolehlivě stačit pár základních kousků - jemný řetízek, jednoduché náušnice, které nemusíte sundávat

(např. z kolekce BABIOLES Valentine), minimalistický náramek nebo přívěšek.
Brčka na pití (na uložení řetízků)

Brčkem na pití, řetízek protáhnete a nakonec zapnete (viz.foto). Díky brčku se nebude moci zamotat. Všechna brčka s řetízky nakonec můžete šikovně uschovat třeba v cestovním pouzdře na zubní kartáček. Pokud použijete plastové (já použila pro ilustraci kovové) tak brčka jednoduše zkrácením přizpůsobíte délce řetízku.Cestovní šperkovnice

Šperkovnice ať už klasická nebo maličká cestovní by neměla chybět ve výbavě žádné ženě. Pokud se vydáváte na cesty často a jste velká parádnice, není špatný nápad pořídit si speciální kufřík na šperky. Vaše šperky budou v bezpečí a hlavně krásně uspořádány.


Nepoužívaná věrnostní kartička

Na úschovu náušnic můžete jednoduše využít jakoukoli vizitku, kousek tvrdého papíru nebo věrnostní kartu, kterou už nepoužíváte. Do kartičky stačí propíchnout pár dírek, a náušnice protáhnout. Z druhé strany náušnice zajistěte zavíráním. Kartu s náušnicemi potom můžete uschovat do šperkovnice, zabalit do látky nebo uložit na místo, které bude v zavazadlu vhodné.


Knoflíky

Každá z nás to zažila...Většinou se nám povede ztratit jen jednu náušnici. Abyste si tedy z cest dovezly celý pár náušnic, mohou vám dobře posloužit knoflíky, kde do již vytvořených dírek opět prostrčíte náušnice a na druhé straně je upevníte zavíráním. Knoflíky s náušnicemi pak uschovejte ve šperkovnici nebo taštičce na šperky určené.


Průhledné plastové sáčky

Malé plastové pytlíčky mají tu výhodu, že ihned vidíte co je v nich uloženo.Můžete je využít na uložení čekoholi, co se do nich vejde. Každý šperk uložte do samostatného pytlíčku a potom všechny uschovovejte do kosmetické taštičky. Nikdy nedávejte tyto malé sáčky se šperky do peněženky. Z té mohou velmi jednoduše a bez povšimnutí vypadnout.


V případě, že vás některá z těchto rad zaujme a použite ji, budu ráda za fotografie a sdílení.

Přeji vám pohodové cesty s minimem ztracených šperků.
26 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now